KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725004
nr 1372 5004
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Skål. Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 28x38 cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:48:33
13/1 00:44:37
100 kr
13/1 23:22:30